Kadra

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu sylwetki naszych wybitnych wykładowców. Nasi wykładowcy to pasjonaci w danych dziedzinach, o ich wysokich kwalifikacjach świadczy to, że każdy z programów nauczania jest przygotowany przez nich indywidualnie a wprowadzane zmiany i ulepszanie programu szkoleń następuję po wypełnieniu przez Państwa ankiet referencyjnych i ewaluacyjnych. Nieustannie rozwijamy się dla Państwa aby podnieść jakość świadczonych przez nas usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kadrą.

kad14

Małgorzata Kwiatkowska

Laseroterapia

Ekspert i pasjonat laseroterapii i fotoepilacji. Magister kosmetolog, absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach ze specjalizacją medycyny estetycznej. Na podstawię jej pracy licencjackiej powstała publikacja dotycząca walki ze zmianami skórnymi wywołanymi hiperandrogenizmem w aspekcie kosmetologicznym. Dzięki doświadczeniom własnym z pasją podchodzi do zagadnień laseroterapii.

 

ŁUCJA LEGUN-URBAN

Kosmetolog

Kosmetolog, kosmetyczka, specjalistka masażu Shiatsu, kobiet w ciąży i po porodzie, aromaterapii i bioenergoterapii autorka książki z zakresu masażu. Absolwentka kierunku Kosmetologia Studium Kosmetycznego Wydziału Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (1998), oraz kierunku Włókiennictwo Politechniki Łódzkiej, Filia w Bielsku-Białej (1998).

Specjalizuje się w masażu Shiatsu, akupresurze twarzy, masażu stóp, aromaterapii, masażu kobiety w ciąży i po porodzie, aromaterapii i bioenergoterapii.

Autorka artykułów w czasopismach regionalnych: Poradnik dla pacjenta Almanach, Babskie Bielsko i Nad Sołą i Koszarawą. Autorka książki pt. Masaż uzdrawiający dotyk. Techniki na młodość, witalność i zdrowie wydanej przez Vital Białystok (2015).

 

KATARZYNA PROCKO

Kosmetolog

Katarzyna Procko jest kosmetyczką z ponad 20 letnim stażem z sukcesami prowadzącą własny salon kosmetyczny skończyła wiele specjalistycznych kursów w dziedzinie kosmetyki. Obszar specjalizacji pani Kasi to: kosmetologia estetyczna, kwas hialuronowy usieciowany w wypełnieniach i wolumetrii, nici PDO, CoGI -osocze bogatopłytkowe, fibryna autologiczna – botoks, mezobotoks, nadpotliwość, mezoterapia igłowa.
Doświadczenie zawodowe Ukończenie studiów na kierunku kosmetologia oraz ukończenie kilkudziesięciu szkoleń specjalistycznych z zakresu medycyny estetycznej zakończonych otrzymaniem tytułu Instruktora Kosmetologii Estetycznej. Prowadzenie własnego salonu kosmetologii estetycznej w woj. opolskim od 3 lat.

Prowadzenie szkoleń z zakresu kosmetologii estetycznej od 2 lat. Kontynuacja własnego doszkalania w celu dalszego podnoszenia kwalifikacji. Wykształcenie Studia o kierunku Kosmetologii oraz kilkadziesiąt szkoleń specjalistycznych z zakresu medycyny estetycznej.

Instagram:

https://www.instagram.com/kasiaprocko

Anna Stelmach-Bielińska

Kosmetolog

Dziedziną, w której specjalizuje się Pani Anna Stelmach-Bielińska to makijaż permanentny oraz kosmetyka estetyczna Pani Anna jest kosmetologiem, który z dużym powodzeniem wykonuje zabiegi z dziedziny makijażu permanentnego oraz kosmetyki estetycznej. O jej umiejętnościach świadczą zadowoleni klienci. Pani Anna ukończyła wiele specjalistycznych kursów oraz szkoleń.

 

JUSTYNA JONIENC-UŁANOWSKA

Kosmetolog

Pani Justyna Jonienc-Ułanowska jest kosmetologiem, który z sukcesami prowadzi dwa salony kosmetyczne na Śląsku. Może się pochwalić rzeszą zadowolonych i pięknie wyglądających klientek. Ukończyła ponad 40 specjalistycznych kursów z zakresu kosmetyki.

Pani Justyna jest właścicielem dwóch salonów kosmetycznych na Śląsku. Jest także byłym szkoleniowcem takich firm jak „CLARENA” oraz „Ilsci”.

Były szkoleniowiec „Clarena” oraz „Ilsci”. Prowadzi szkolenia w Instytucie Kosmetologii Stosowanej Trementi Wykształcenie Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach: w zakresie – Kosmetologii estetycznej, oraz absolwentka Uniwersytetu Opolskiego: kierunek – Biologia.

 

Filip Probierz

Radca Prawny

Radca prawny Filip Probierz to nasz wykładowca prowadzący szkolenia w toku których poruszane są wszelkie aspekty prawne dotyczące wykonywania zawodu kosmetyczki oraz kosmetologa.