Kadra

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu sylwetki naszych wybitnych wykładowców. Nasi wykładowcy to pasjonaci w danych dziedzinach, o ich wysokich kwalifikacjach świadczy to, że każdy z programów nauczania jest przygotowany przez nich indywidualnie a wprowadzane zmiany i ulepszanie programu szkoleń następuję po wypełnieniu przez Państwa ankiet referencyjnych i ewaluacyjnych. Nieustannie rozwijamy się dla Państwa aby podnieść jakość świadczonych przez nas usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kadrą.

Karolina Maturska

Kosmetolog

Z wykształcenia technik usług kosmetycznych, licencjat kosmetologii oraz licencjat reklamy i public relations. Specjalizuje się w pełnej stylizacji oczu: henna, przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodami 1:1, małe i duże objętości, lifting, botox i laminacja rzęs.

Doświadczenie zawodowe: Gabinet Kosmetyczny Metamorfoza – wykonywanie wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych oraz z zakresu medycyny estetycznej a także stylizacja oprawy oczu Praca w Gabinecie Kosmetycznym Coventry Anglia – wykonywanie pełnej kosmetyki oraz stylizacja rzęs.

Pani Karolina prowadzi własną działalność gospodarczą : zabiegi z zakresu kosmetologii , medycyny estetycznej , przedłużanie i zagęszczanie rzęs.

ŁUCJA LEGUN-URBAN

Kosmetolog

Kosmetolog, kosmetyczka, specjalistka masażu Shiatsu, kobiet w ciąży i po porodzie, aromaterapii i bioenergoterapii autorka książki z zakresu masażu. Absolwentka kierunku Kosmetologia Studium Kosmetycznego Wydziału Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (1998), oraz kierunku Włókiennictwo Politechniki Łódzkiej, Filia w Bielsku-Białej (1998).

Specjalizuje się w masażu Shiatsu, akupresurze twarzy, masażu stóp, aromaterapii, masażu kobiety w ciąży i po porodzie, aromaterapii i bioenergoterapii.

Autorka artykułów w czasopismach regionalnych: Poradnik dla pacjenta Almanach, Babskie Bielsko i Nad Sołą i Koszarawą. Autorka książki pt. Masaż uzdrawiający dotyk. Techniki na młodość, witalność i zdrowie wydanej przez Vital Białystok (2015).

KATARZYNA PROCKO

Kosmetolog

Katarzyna Procko jest kosmetyczką z ponad 20 letnim stażem z sukcesami prowadzącą własny salon kosmetyczny skończyła wiele specjalistycznych kursów w dziedzinie kosmetyki. Obszar specjalizacji pani Kasi to: kosmetologia estetyczna, kwas hialuronowy usieciowany w wypełnieniach i wolumetrii, nici PDO, CoGI -osocze bogatopłytkowe, fibryna autologiczna – botoks, mezobotoks, nadpotliwość, mezoterapia igłowa.
Doświadczenie zawodowe Ukończenie studiów na kierunku kosmetologia oraz ukończenie kilkudziesięciu szkoleń specjalistycznych z zakresu medycyny estetycznej zakończonych otrzymaniem tytułu Instruktora Kosmetologii Estetycznej. Prowadzenie własnego salonu kosmetologii estetycznej w woj. opolskim od 3 lat.

Prowadzenie szkoleń z zakresu kosmetologii estetycznej od 2 lat. Kontynuacja własnego doszkalania w celu dalszego podnoszenia kwalifikacji. Wykształcenie Studia o kierunku Kosmetologii oraz kilkadziesiąt szkoleń specjalistycznych z zakresu medycyny estetycznej.

JUSTYNA JONIENC-UŁANOWSKA

Kosmetolog

Pani Justyna Jonienc-Ułanowska jest kosmetologiem, który z sukcesami prowadzi dwa salony kosmetyczne na Śląsku. Może się pochwalić rzeszą zadowolonych i pięknie wyglądających klientek. Ukończyła ponad 40 specjalistycznych kursów z zakresu kosmetyki.

Pani Justyna jest właścicielem dwóch salonów kosmetycznych na Śląsku. Jest także byłym szkoleniowcem takich firm jak „CLARENA” oraz „Ilsci”.

Były szkoleniowiec „Clarena” oraz „Ilsci”. Prowadzi szkolenia w Instytucie Kosmetologii Stosowanej Trementi Wykształcenie Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach: w zakresie – Kosmetologii estetycznej, oraz absolwentka Uniwersytetu Opolskiego: kierunek – Biologia.

KINGA MICHALSKA

Kosmetolog

Dziedziną, w której specjalizuje się Pani Kinga Michalska to Makijaż Permanentny I i II stopnia.
Związana z branżą beauty jest od 7 lat. Pani Kinga Michalska jest dyplomowanym kosmetologiem, ukończyła również wiele kursów z dziedziny kosmetyki. Jest ona również autorką kursu Makijażu Permanentnego II stopnia dla naszej firmy.

Kinga Michalska jest jedną z najlepszych ekspertów Makijażu Permanentnego na Śląsku, o czym świadczą duże ilości zadowolonych klientek Pani Kinga Michalska jest absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej, ukończyła również wiele kursów w specjalizacji kosmetologii.

ALEKSANDRA LATOS

Wizażystka

Aleksandra Latos specjalizuje się w wykonywaniu makijażu: dziennego, ślubnego, karnawałowego, wieczorowego, makijażu do sesji zdjęciowych. Prowadzi ona również indywidualne i grupowe warsztaty wizażu. Doświadczenie zawodowe zebrała podczas pracy z indywidualnym klientem (makijaże użytkowe), pracy przy edytorialach fashion (publikacje w magazynach branży beauty-fashion), pracy przy zleceniach reklamowych na planie zdjęciowym, eventach w centrach handlowych, pracy dla marki MAC Cosmetics praca z klientem indywidualnym, prowadzenie warsztatów dla klientów salonu, projektowanie makijażu, regularne szkolenia wewnątrz firmy podnoszące umiejętności artystyczne. Pani Aleksandra prowadzi indywidualne oraz grupowe szkolenia w salonach kosmetycznych, prowadziła również cykliczne szkolenia w salonie MAC Cosmetics dla klientów salonu. Pani Aleksandra ukończyła szkołę na kierunku „Wizaż i Stylizacja”. Od kilku lat stale się rozwija i szlifuję umiejętności.

Iwona Trzyna

Kosmetyczka

Obszar specjalizacji Kosmetyka, kosmetologia, procedury zabiegowe. Pani Iwona Trzyna to kosmetolog z kilkudziesięcioletnim stażem, prekursor w wprowadzaniu nowych technologii na rynek kosmetyczny między innymi technologii AQUA, mezoterapii wodnej oraz procedur zabiegowych. Przez ponad dwie deakady obsługiwała takie sławy jak prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, polityków i aktorów jak aktor Borys Szyc,
ściśle współpracuje z Telewizją Polską. Główne zabiegi, wtórych się specjalizuje to mezoterapia w ujęciu nowych technologii oraz mezoterapia tradycyjna, jest ekspertem w zakresie kosmtyki ziołowo leczniczej. Pani Iwona Trzyna ściśle współpracuje z Niemiecką Instytucją Ziolowo Leczniczą. Doświadczenie w świadczeniu tego typu usług Pani Iwona Trzyna prowadzi swój własny gabinet kosmetyczny w którym świadczy usługi z zakresu mezotarapii. Pani Iwona Trzyna ma na swoim koncie kilka tysięcy udokumentowanych zabiegów z mezoterapii oraz innych zabiegów kosmetycznych. Pani Iwona jest dyplomowaną kosmetyczką, która może poszczycić się ukończeniem kilkudziesięciu kursów z różnych obszarów kosmetyki i kosmetologii.

Filip Probierz

Radca Prawny

Radca prawny Filip Probierz to nasz wykładowca prowadzący szkolenia w toku których poruszane są wszelkie aspekty prawne dotyczące wykonywania zawodu kosmetyczki oraz kosmetologa.

Agnieszka Mandrysz

Stylistka Paznokci

Anna Stelmach-Bielińska

Kosmetolog

Dziedziną, w której specjalizuje się Pani Anna Stelmach-Bielińska to makijaż permanentny oraz kosmetyka estetyczna Pani Anna jest kosmetologiem, który z dużym powodzeniem wykonuje zabiegi z dziedziny makijażu permanentnego oraz kosmetyki estetycznej. O jej umiejętnościach świadczą zadowoleni klienci. Pani Anna ukończyła wiele specjalistycznych kursów oraz szkoleń.

Kamila Sominka

Lekarz